świat wirtualny

świat wirtualnyPodsumowanie

– Załóż konto pocztowe dla wirtualnej postaci np. jan.kowalski123@gmail.com
– Dane wirtualnej postaci: Jan Kowalski, ur. 01.06.1990 r. Warszawa, miejsce zamieszkania : 00-950 Warszawa, ul. Moniuszki 13
– pseudonim: Geronimo
– hasło: Bomba12#

Są ludzie, którzy zmieniają siebie w postaci wirtualne i zaczynają wierzyć, że nimi są. Zderzenie z rzeczywistością napawa ich lękiem. Na internetowych fotografiach są młodsi i ładniejsi. Przepisane z innych stron teksty mają świadczyć o ich błyskotliwości i poczuciu humoru. Nie wierzcie w wirtualność ! Wasza wirtualność ma być taka jak Wy tylko z „fałszywym paszportem”.

Opis

W świecie wirtualnym stwórz wirtualną postać. Nadaj jej imię i nazwisko, datę urodzenia, pseudonim. Postać ta musi mieć także swoją skrzynkę mailową. Stworzona przez ciebie postać może zakładać konta na różnych podejrzanych portalach, brać udział w forach dyskusyjnych i zdradzać wszystkie swoje sekrety. Nikogo uczciwego nie interesuje twoje prawdziwe imię i gdzie mieszkasz. Wirtualna postać jest tobą, tyle, że ma zmienione dane.

W świecie wirtualnym trzeba też być sobą (bank, facebook, poczta). Musisz wiedzieć kiedy być sobą, a kiedy być wirtualnym.

Prawdziwe konto może żyć z tobą po kres twoich dni, a wirtualne ? Zapchają mu skrzynkę reklamami, wezwą do zapłaty 1000 gwinei francuskich za ściągnięty plik albo ktoś namolny będzie zasypywał go propozycjami spotkania to pożegnasz wirtualną postać i stworzysz nową. Umarł król ! Niech żyje nowy król !