golfGolf

Golf jest dla wszystkich. Można w niego grać bez względu na wiek, wyznanie, kolor skóry a nawet płeć.

Ludzie mogą wątpić w to co mówisz, ale uwierzą w to co robisz. (Lewis Cass)

W Polsce jest to sport egzotyczny niczym podwodny hokej. Ale ta odmiana hokeja w przeciwieństwie do golfa nigdzie nie jest popularna (za wyjątkiem nielicznych miejsc gdzie jest popularna)?

Co takiego strasznego jest w golfie? Stereotyp myślenia. Proszę odpowiedzieć sobie na pytanie: co wiem o golfie i od kogo to wiem?

Jeśli widziałeś golfa w telewizji, czytałeś o nim w internecie, ale nie byłeś na polu golfowym i nie próbowałeś uderzyć piłeczki to o golfie wiesz tyle samo co o dinozaurach.

szkolkaaGolf dla jednych jest sportem, dla innych miejscem towarzyskich spotkań. Jest to jedna z bardzo niewielu dyscyplin sportowych, które można uprawiać późnej starości.

Czy jest droga? Może być droga jeśli tego zechcesz, ale może być też tańsza od tenisa ziemnego. Wejdź na stronę najbliższego pola golfowego i obejrzyj cennik. Wejście na pole Sand Valley kosztuje 15 zł z koszykiem piłek. Za tę kwotę można wejść na driving range, Akademię Golfa (6 dołków). Uwaga! Dla dzieci i młodzieży do 16 roku za darmo ! To była reklama golfa. Do nauki gry wystarczą dwa kije: żelazo (iron) nr 6 oraz putter.

Osobiście nie znam obiektów sportowych tak zadbanych i przyjemnych dla oka jak pola golfowe.